Kursy

Ofertujemy zajęcia dla:
  • dzieci od 5. roku życia,
  • uczniów szkół podstawowych i średnich,
  • dorosłych – ogólne, specjalistyczne oraz konwersacyjne,
  • firm,
  • osób przygotowujących się do egzaminów, w tym także maturalnych,

Oferujemy także kursy specjalistyczne „na życzenie” oraz indywidualne, dopasowane do potrzeb ucznia.

Kryteria tworzenia grup

Grupy tworzone są z uwzględnieniem następujących kryteriów:
  • wiek uczestnika,
  • poziom językowy,
  • osobowość
  • oraz – w miarę  możliwości – oczekiwania dotyczące godzin i dni zajęć.

Nowi uczestnicy kwalifikowani są do grup na podstawie bezpłatnego testu diagnostycznego oraz rozmowy kwalifikacyjnej.

Zajęcia indywidualne

Program, poziom, tempo nauki i dobór materiałów są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań słuchacza. Zajęcia mogą mieć formę konwersacji, przygotowania do egzaminu międzynarodowego, matury lub nadrabiania zaległości. Szkoła uzgadnia ze słuchaczem dogodny termin zajęć, ich częstotliwość, okres trwania i szczegóły dotyczące programu.

Liczebność grup

Kładziemy ogromny nacisk na jakość oferowanego przez naszą Szkołę kształcenia. Z tego też względu grupy liczą maksymalnie 8 osób.

Atmosfera w grupach

Bardzo istotny wpływ na efekty pracy podczas zajęć, zainteresowanie tokiem lekcji oraz motywację do nauki języka ma dobra atmosfera, do czego w Szkole przywiązujemy dużą wagę. Dbamy o to, aby nasz słuchacz nie bał się zabierać głosu podczas lekcji, lubił swoją grupę i chętnie uczęszczał na zajęcia w naszej Szkole. Zawsze, gdy pojawia się problem, staramy się wspólnie go rozwiązać.

Podręczniki

Podręczniki dobierane są indywidualnie dla każdej grupy. W szkole wykorzystuje się znane i wysoko oceniane na całym świecie podręczniki wydawnictw: Longman, Oxford, MM Publications, Langenscheidt, Hueber, Lektor Klett.

Koszty materiałów podstawowych (podręcznik + ćwiczenia) ponosi uczestnik kursu. Materiały te można zakupić z rabatem za pośrednictwem szkoły. Materiały dodatkowe zapewnia nieodpłatnie szkoła.

Rabaty i gratisy

Rodzeństwo, rodziny, grupy z tej samej klasy otrzymują atrakcyjne rabaty.

Oferowane przez nas gratisy:

• Bezpłatna pomoc w nadrabianiu zaległości
  • Bezpłatne konsultacje przed egzaminem
  • Bezpłatne indywidualne konsultacje z lektorem
  • Bezpłatne testy diagnostyczne i rozmowy kwalifikacyjne